HISTORIE

 • 2016 - UK - Založení GTF CORP. LTD

  Rozmach všech celosvětových činností jednotlivých společností si zasluhuje zastřešení pod koncernovou střechu. Vytváříme speciální interní controlingovou platformu a začínáme pracovat na expanzi svých aktivit i v rámci E-Commerce.
 • 2015 - CZ - Založení GTF BOOKING CZ s.r.o.

  S rozjezdem prvního globálního E-Commerce projektu bylo zapotřebí vytvořit samostatnou legislativní entitu pro projekt s pracovním označením Booking CZ.
 • 2012 - CZ - Založení GTF FINANCE CZ s.r.o.

  Vysoká míra specializace se nám osvědčuje i nyní a po zkušenostech z výborné implementace na Slovensku zakládáme obdobnou specializovanou společnost i v České republice.
 • 2010 - CZ - Založení GTF ACCOUNTING CZ s.r.o.

  Vzhledem k úspěšné činnosti společnosti poskytující poradenské a účetní služby na Slovensku zakládáme pro speciální skupinu podnikatelských subjektů obdobnou podnikatelskou platformu a expandujeme se svými aktivitami do České republiky. Rozdělení klientského portfolia nám pomáhá vytvářet cílený fokus na přesně definovanou klientelu společně s implementací vyšší automatizace interních procesů.
 • 2010 - SK - Založení GTF INVEST SK s.r.o.

  Vyplácí se nám zaměření vždy jedním směrem a na jednu cílovou skupinu zákazníků. Expandujeme opět Slovensku a rozšiřujeme své klientské portfolio o další specializované produkty.
 • 2009 - SK - Založení POTENCIÁL s.r.o.

  Společnost poskytující poradenské a účetní služby pro speciální skupinu podnikatelských subjektů. Rozdělení klientského portfolia nám pomáhá vytvářet cílený fokus na přesně definovanou klientelu společně s implementací vyšší automatizace interních procesů.
 • 2008 - SK - Založení GTF Cooperation s.r.o.

  Společnost, která se na Slovensku zabývá správou vlastních nemovitostí, poskytuje poradenství při zakládání obchodních společností a to zejména pro Slovenskou klientelu. Společnost také poskytuje sídla pro obchodní společnosti a dále také adresy pro trvalý pobyt.
 • 2007 - SK - Začátek podnikatelských aktivit na Slovensku - GTF TRADE SK s.r.o.

  Současnou úlohou této společnosti je správa IT infrastruktury a internetových domén ve skupině.